• slide_diialnist
  • slide_diialnist2
  • slide_diialnist3

Міжнародне співробітництво

Дводенний семінар був зосереджений на сфері оцінювання академічних результатів школярів і студентів під час перевірки. 

Основні доповідачі були з Нідерландів, Франції, Шотландії та Чехії, країн із значним досвідом у даній галузі.

Упродовж 26 листопада – 3 грудня 2016 року делегація освітян України  відвідала Францію. Візит проходив у рамках програми «Нові підходи до реформування системи адміністрування середньої школи в Україні» проекту міжнародної технічної допомоги «Навчальні програми професійного зростання» Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект міжнародної технічної допомоги «Навчальні програми професійного зростання» здійснюється з метою поширення та застосування міжнародного досвіду для покращення політичного та соціально-економічного стану України.

З 12 по 15 грудня 2016 року Чеську Республіку відвідали представники Міністерства освіти і науки України та Державної інспекції навчальних закладів.

Візит відбувся в рамках програми допомоги Уряду Чеської Республіки «Модернізація державної системи освіти в Україні» та проекту підтримки впровадження освітніх реформ в Україні.

Зазначена програма реалізується за двома ключовими напрямами: підвищення рівня інституційної спроможності у сфері освіти та надання технічної допомоги навчальним установам та закладам.

У Міністерстві освіти і науки України 13 грудня 2016 року відбулась зустріч з  фінською делегацією, у якій взяв участь Голова ДІНЗ Руслан Гурак.

У заході взяли участь Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, фахівці МОН, ректори вищих навчальних закладів, громадськість.

У ході засідання розглянуто питання поглиблення українсько-фінського співробітництва та обміну досвідом у сфері освіти і науки, зокрема щодо кооперації шкіл, нового змісту навчання і тренування вчителів.

IMG

 20 липня 2016 року в Державній інспекції навчальних закладів під головуванням Голови ДІНЗ Руслана Гурака відбулося обговорення проектів USAID в Україні та процедури їх проведення.

У заході взяли участь ТамараПаливода програмний менеджер Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) в Україні; Олена Кисельова координатор проекту «Навчальні програми професійного зростання» Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (СЕUМЕ); Олена БИКОВСЬКА Голова громадської ради при ДІНЗ; працівники ДІНЗ.

   

 

 

Гаряча лінія ДІНЗ: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.