width=Державна інспекція навчальних закладів України у жовтні 2017 року долучилася до реалізації інструменту технічної допомоги та обміну інформацією TAIEX, координатором впровадження якого є Національне агентство з питань державної служби.

Заявка ДІНЗ щодо реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері освіти в рамках децентралізації була підтримана Європейською комісією. Реалізація заходу розпочнеться найближчим часом. У рамках експертної місії представники інспекції зможуть вивчити досвід держав-членів ЄС щодо вирішення практичних питань, пов’язаних із впровадженням і забезпеченням дотримання законодавства Європейського Союзу (acquiscommunautaire), отримати роз’яснення стосовно його аспектів, що дозволить ДІНЗ напрацювати механізми імплементації Закону України «Про освіту» з урахуванням кращих європейських практик.

 

Довідково:

Проведення семінарів або експертні місії до України чи навчальні поїздки до однієї з держав-членів Європейського Союзу є основними формами заходів TAIEX.

Нагадаємо, що TAIEX - це інструмент технічної допомоги та обміну інформацією, що надається Європейською Комісією з метою розбудови інституціональної спроможності, наближення національного законодавства до законодавства ЄС, його імплементації та подальшого ефективного використання.

 


   

 

 

Гаряча лінія ДІНЗ: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше123