DSC 0239

12 жовтня 2017 року під головуванням Голови Державної інспекції навчальних закладів України Руслана Гурака  відбулося розширене засідання колегії та консультативно-дорадчих органів ДІНЗ.

Відкриваючи засідання, Руслан Гурак привітав учасників з прийняттям Закону України «Про освіту» та наголосив, що наразі перед інспекцією постають задачі з питань його імплементації та створення нового центрального органу виконавчої влади – Державної служби якості освіти. Зокрема, йшлося про необхідність запровадження стандартів, що встановлюватимуть вимоги до внутрішньої і зовнішньої систем забезпечення якості освіти, а також розроблення передбачених Законом процедур інституційного аудиту закладів освіти, затвердження освітніх програм дошкільної та загальної середньої освіти, акредитацію громадських фахових об’єднань, що здійснюватимуть незалежне оцінювання якості освіти та освітньої діяльності.

Крім того, Голова ДІНЗ поінформував присутніх про особливості нового Закону щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері вищої освіти.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

- про вивчення (моніторинг) організації та проведення вступної кампанії 2017 року до вищих навчальних закладів всіх форм власності та підпорядкування (доповідач: начальник управління контролю у сфері вищої освіти Юрій Телячий);

- про результати моніторингу окремих питань системи управління загально середньою та професійно-технічною освітою на місцевому рівні (доповідач: начальник управління контролю у сферах дошкільної, середньої, професійно-технічної і позашкільної освіти Юрій Вергун).

Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні зазначених питань, внесли пропозиції до запропонованих рішень колегії ДІНЗ.

Наступне засідання колегії відбудеться у грудні п. р.DSC 0239

DSC 0239

 

DSC 0239

DSC 0239

DSC 0239


   

 

 

Гаряча лінія ДІНЗ: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше123