За сприяння Громадської ради при Державній інспекції навчальних закладів України 26 вересня 2017 року відбулася зустріч працівників ДІНЗ і делегації освітян з Литовської Республіки, Республіки Польща та Чеської Республіки.

Відкрила захід заступник Голови Державної інспекції навчальних закладів Алла Бондар, яка привітала учасників із підписанням Президентом України нової редакції Закону України «Про освіту», зазначивши, що це надзвичайно важлива подія для українського суспільства, адже реалізація положень нового Закону прискорить інтеграцію вітчизняної освіти в європейський освітній простір.

«Законом передбачене, що в Україні функціонуватиме система забезпечення якості освіти, метою якої є, зокрема, постійне та послідовне підвищення якості освіти, формування довіри до навчальних закладів та органів управління освітою. Наразі нам необхідно, з урахуванням кращого міжнародного досвіду та практик,  напрацювати обґрунтовані пропозиції до спеціальних законів та підзаконних нормативно-правових актів» – констатувала заступник Голови ДІНЗ.

 

Олена Биковська, Голова Громадської ради при ДІНЗ, наголосила, що подібні зустрічі допомагають налагодженню взаємодії між державними органами, представниками інститутів громадянського суспільства України та Європейського Союзу, а Громадська рада при ДІНЗ й надалі сприятиме такій співпраці.

Про особливості освітніх систем своїх країн, механізми забезпечення якості освіти, діяльність загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів  розповіли Бездек Лібор, голова Асоціації будинків дітей та молоді в Чеській Республіці,  Косурек Бартеомей, директор Центру Молоді імені Г. Джордана (Республіка Польща), Сікаіте Едіта, директор Вільнюської єзуїтської гімназії (Литовська Республіка).

Учасники зустрічі домовилися підтримувати ділові зв’язки з метою обміну професійним досвідом.


   

 

 

Гаряча лінія ДІНЗ: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше123