У Державній інспекції навчальних закладів України з метою підготовки пропозицій щодо розвитку системи післядипломної педагогічної освіти (далі - ППО) та для підвищення рівня інформаційного забезпечення діяльності ДІНЗ, інститутів післядипломної педагогічної освіти створено робочу групу з здійснення аналізу роботи навчальних закладів системи ППО.

У зв’язку з цим відповідно до наказу ДІНЗ від 29.08.2017 № 01-11/37 робочою групою вже розроблено та направлено розпорядникам інформації форми збору даних щодо стану функціонування навчальних закладів ППО.

На основі отриманих матеріалів будуть сформовані пропозиції стосовно розвитку системи ППО та підвищення рівня її організаційно-правового забезпечення.

У цілому, вивчатиметься ефективність діяльності 25 інститутів ППО та інших закладів освіти щодо можливості підвищення кваліфікації вчителів, зокрема, у рамках реалізації реформи «Нова українська школа».

 

Довідково:

Форми збору даних щодо функціонування навчальних закладів ППО (http://www.dinz.gov.ua/index.php/uk-ua/component/content/article/189-diialnist/monitorynh-systemy-osvity/monitorynh-systemy-osvity-2017/403-monitorynh-systemy-pisliadyplomnoi-pedahohichnoi-osvity).


   

 

 

Гаряча лінія ДІНЗ: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

123