07 червня 2017 року відбулося виїзне засідання Громадської ради при Державній інспекції навчальних закладів України.

Учасниками заходу, що проходив на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, були члени Громадської ради, працівники ДІНЗ та представники навчальних закладів.

Голова ДІНЗ Руслан Гурак привітав присутніх та висловив вдячність за важливу роботу консультативно-дорадчого органу у взаємодії та співпраці з ДІНЗ. Він наголосив, що наразі Державною інспекцією навчальних закладів України внесені пропозиції до нового законопроекту «Про освіту», які спрямовані на перезавантаження та трансформацію системи державного нагляду (контролю), а відтак і на підвищення рівня якості освіти.

У свою чергу ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко долучився до привітань членів засідання та звернув увагу на роль громадськості у реалізації державної політики у сфері освіти.

Громадською радою були розглянуті питання:

  1. Про обговорення Програми комплексного вивчення стану функціонування освітньої системи регіону (доповідачі: Юрій Вергун – начальник управління контролю у сферах дошкільної, середньої, професійно-технічної і позашкільної освіти; Юрій Телячий– начальник управління контролю у сфері вищої освіти);
  2. Про пропозиції щодо розроблення нормативів оцінювання діяльності посадових осіб ДІНЗ, які беруть участь у заходах державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів (доповідач: Алла Бондар – заступник Голови Державної інспекції навчальних закладів України);
  3. Про формування та обговорення плану роботи Громадської ради при ДІНЗ на ІІ півріччя 2017 року (доповідач:  Олена Биковська – голова Громадської ради при ДІНЗ).

Члени Громадської ради підтримали ініціативи ДІНЗ щодо розроблення типової програми комплексного вивчення стану функціонування системи освіти на регіональному рівні та нормативів оцінювання діяльності посадових осіб ДІНЗ, які беруть участь у заходах державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів, і зобов’язалися надати ДІНЗ свої пропозиції у 10-денний термін.

На засіданні було затверджено також план роботи Громадської ради при ДІНЗ на друге півріччя поточного року, з яким можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ДІНЗ.

 

 width= width=

 


   

 

 

Гаряча лінія ДІНЗ: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

123