16 лютого 2017 року під головуванням першого заступника Голови ДІНЗ Олександра Якименка у Державній інспекції навчальних закладів України відбулося засідання робочої групи з удосконалення критеріїв оцінки ступенів ризику від впровадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі вищої освіти.

Керівник робочої групи, перший заступник Голови ДІНЗ Олександр Якименко поінформував присутніх про необхідність перегляду критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг у системі вищої освіти та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) ДІНЗ.

Учасники заходу активно обговорили відповідні рекомендації до  нормативно-правового акту у зв’язку з імплементацією законів України від 3 листопада 2016 р. № 1726-VIII «Про внесення змін до закону України «Про основні завдання державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», щодо лібералізації систем державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та закону «Про вищу освіту».

Члени робочої групи розглянули «чутливі» питання для здобувачів вищої освіти, а саме: підготовку іноземних студентів, неналежну якість надання освітніх послуг у ВСП, наукову діяльність ВНЗ тощо.

По завершенню засідання Олександр Якименко наголосив на необхідності розроблення пропозицій та оновлення критеріїв, обговорення їх з громадськістю щодо якісних і кількісних показників (характеристик) діяльності суб’єктів господарювання, створення відповідного нормативно-правового акту. 

 

 

 

 

 

 


   

 

 

Гаряча лінія ДІНЗ: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.