Новини

DSC 0239

12 жовтня 2017 року під головуванням Голови Державної інспекції навчальних закладів України Руслана Гурака  відбулося розширене засідання колегії та консультативно-дорадчих органів ДІНЗ.

Відкриваючи засідання, Руслан Гурак привітав учасників з прийняттям Закону України «Про освіту» та наголосив, що наразі перед інспекцією постають задачі з питань його імплементації та створення нового центрального органу виконавчої влади – Державної служби якості освіти. Зокрема, йшлося про необхідність запровадження стандартів, що встановлюватимуть вимоги до внутрішньої і зовнішньої систем забезпечення якості освіти, а також розроблення передбачених Законом процедур інституційного аудиту закладів освіти, затвердження освітніх програм дошкільної та загальної середньої освіти, акредитацію громадських фахових об’єднань, що здійснюватимуть незалежне оцінювання якості освіти та освітньої діяльності.

DSC 0239З метою підвищення ефективності заходів державного нагляду (контролю) за діяльністю суб’єктів надання освітніх послуг у сфері вищої освіти 06 жовтня 2017 року Державна інспекція навчальних закладів України провела третій черговий семінар з циклу запланованих заходів зазначеного формату з підготовки освітніх експертів.

DSC 0239Дорогі освітяни!

Вітаю Вас із професійним святом!

Прийміть сердечні слова вдячності за Вашу самовіддану працю,  фаховість, людяність і вірне служіння Україні!

Мабуть, саме у ці святкові осінні  дні особливо відчувається неабияке значення Вашої професійної діяльності та усвідомлюється Ваша висока подвижницька місія.

Ви – світлі і талановиті! Ваші знання і вчинки назавжди зберігаються у думках людей, мудрі поради – допомагають перемагати, а Ваша любов зігріває душі!

Ви навчаєте розуміти світ, мати власну думку, творити добро, вдосконалюватися! Це Ви даруєте дітям позитивні емоції, створюєте затишок у навчальних закладах, вселяєте віру в майбутнє!

Власний успіх кожного, досягнення суспільства і здобутки держави неможливі без Ваших зусиль!

Вас люблять і поважають, Вам довіряють, на Вас сподіваються!

Зичу Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного благополуччя і гідної винагороди за нелегкий, але такий потрібний труд! Бажаю пишатися своєю професією!

 Нехай Ваші педагогічна майстерність, управлінський талант, старанність приносять бажаний результат - формують освічених, патріотичних, успішних і щасливих громадян України!

З повагою,

Руслан Гурак, Голова Державної інспекції навчальних закладів України

За сприяння Громадської ради при Державній інспекції навчальних закладів України 26 вересня 2017 року відбулася зустріч працівників ДІНЗ і делегації освітян з Литовської Республіки, Республіки Польща та Чеської Республіки.

Відкрила захід заступник Голови Державної інспекції навчальних закладів Алла Бондар, яка привітала учасників із підписанням Президентом України нової редакції Закону України «Про освіту», зазначивши, що це надзвичайно важлива подія для українського суспільства, адже реалізація положень нового Закону прискорить інтеграцію вітчизняної освіти в європейський освітній простір.

«Законом передбачене, що в Україні функціонуватиме система забезпечення якості освіти, метою якої є, зокрема, постійне та послідовне підвищення якості освіти, формування довіри до навчальних закладів та органів управління освітою. Наразі нам необхідно, з урахуванням кращого міжнародного досвіду та практик,  напрацювати обґрунтовані пропозиції до спеціальних законів та підзаконних нормативно-правових актів» – констатувала заступник Голови ДІНЗ.

У рамках реалізації гранту Президента України «Розроблення сучасної концепції позашкільної освіти» 25 вересня 2017 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова, за участю представників Адміністрації Президента України та Верховної Ради України, керівників Міністерства освіти і науки, Державної інспекції навчальних закладів, Міністерства молоді та спорту, Академії педагогічних наук, громадських організацій, відбувся Міжнародний форум з позашкільної освіти.

Учасники форуму, а це директори і працівники позашкільних навчальних закладів із різних регіонів України, Болгарії, Литви, Польщі, Чехії,  зібралися, щоб обговорити концептуальні засади розвитку позашкільної освіти, діяльності позашкільних навчальних закладів та презентувати сучасні практики позашкілля.

У вітальному слові Голова Державної інспекції навчальних закладів Руслан Гурак зазначив, що саме на таких зібраннях потрібно домовлятися про базові принципи, які будуть закладені до майбутнього нового Закону України «Про позашкільну освіту».

   

 

 

Гаряча лінія ДІНЗ: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.